Відгуки про компанію Avtosvit
- Андрей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дермантин потріскався і почав образити через 3 дні користування
ПС: поставив 2 зірочки і зателефонували з магазину і запропонували новий товар або повернення 50% вартості і пообіцяли прибрати товар з продажу. За клієнтоорієнтованість 5 балів. Товар не рекомендую. - Кирило Б.
- Руслан Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Михайло С.
- сергей Б.
- Вячеслав Т.
- Сергей С.
- Алексей Ш.
- Юрій В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Андрій К.Угода на маркетплейсі Prom.ua