Відгуки про компанію Avtosvit
- Олександр Л.
- Сергій П.
- Валентин З.
- Дмитро Т.
Дякую! Все чудово
- Роман А.
- Александр Т.
- Вікторія Т.
- Андрій П.
Вислали не те що було на фото. Ключ з секретом на рено. Прийшла його "дзеркальна копія". Купувати заради ключа .В так все швидко.
- Артур Л.
- Андрей К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дермантин потріскався і почав образити через 3 дні користування
ПС: поставив 2 зірочки і зателефонували з магазину і запропонували новий товар або повернення 50% вартості і пообіцяли прибрати товар з продажу. За клієнтоорієнтованість 5 балів. Товар не рекомендую.