Відгуки про компанію Avtosvit
- Денис С.
Не товарний вигляд, приїхало на вигляд б/у,а ціна як за нове
- Вадим Ш.
На третій день як вони сказали додзвонитися не могли хоча я до них намагався дозвонитися , коли я взяв трубку зі мною розмовля якась дівчина так не мов ми давно знайомі тобіш клієнтом я себе не відчув а навпаки не мов я їм щось винен, коли я сказав відправляйте а це був день 11:20 вона мені видає що відправлять завтра тобіш 5 днів з моменту замовлення я повинен чекати тна відправку ? Це магазин чи гоп контора ?
- тарас О.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Микола К.
- Вадим С.
Все добре, швидко зв'язалися
- Чумаченко М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Рекомендую!
- Денис Т.
Все добре, ручка подойшла
- Рома Г.
- Анатолій З.
- Василь К.