Відгуки про компанію Avtosvit
- Игорь В.
- Олександр Д.
- Игорь В.
- захар к.
Рекомендую відповідального продавця, все супер !!!!!!
- Владимир П.
Товар не підійшов,гроші повернули.Продавця рекомендую.
- Андрій О.
Купив ручку на коробку передач на шкоду Фабію 2, ручка на штоку МКПП не фіксується і прокручується, нижній фіксатор також не працює. На фото все гарно, а по факту не рекомендую цей товар.
- Ігор Б.
Виріб на висоті. Підійшов дуже акуратно. Виглядає як заводський
- Олександр Д.
- Олександр Б.
- Нартов Д.