Кошик
2213 відгуків
Львів, Хмельницький, Україна
Додати відгук
Автосвіт
+380 (97) 357-60-80
+380 (73) 357-60-80

На PROM з'явилась нова функція.

На PROM з'явилась нова функція.

 Prom не стоїть на місті, а постійно покращує і оновлює сайт, додає нові зручні  опції. Нещодавно з'явилась така функція, як  " Я не хочу, щоб мені передзвонювали ". Вона дійсно зручна у використанні, по-перше, це полегшує роботу інтернет магазинів, по-друге, клієнта не турбують і не відволікають від особистих справ. Але обираючі дану функцію клієнт має розуміти, що вся відповідальність за оформлення замовлення лежить на ноьму.

Ось декілька порад для  вірного оформлення замовлення:

  • Оберіть потрібну запчастину, орієнтуйтесь не лише на фото, уважно  прочитайте опис товару, переконайтесь, що ця деталь точно підходить для Вашого автомобіля, зверніть увагу на рік випуску авто.
  • Якщо потрібна Вам запчастина підходить на різні сторони, оберіть потрібну сторону, або вкажіть її у коментарі.
  • Вірно вкажіть дані для відправки : адресу, прізвище, і номер телефону, щоб отримати СМС з номером декларації.
  • Будьте готові, що можливо потрібно зачекати декілька днів для відправлення товару, (про це наші менеджери, по можливості, будуть повідомляти)
  • Не поспішайте оформлювати повторні замовлення, адже Вам можуть надіслати декілька однакових товарів з різних магазинів. А це лишні витрати магазину і негативні враження про клієнта. 
  • Якщо Ви не впевнені у вірності оформлення замовлення, радимо не ставити галочку  в даному віконці. Бо цим Ви підтверджуєте правильність заповнення і берете на себе відповідальність та всі витрати. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner